O nás

Sme spoločnosť MESTKROV, s. r. o. a v stavaní striech nie sme žiadni nováčikovia. Našu obchodno-realizačnú firmu sme založili v roku 2009 a tá sa postupne rozrástla až do dnešnej podoby. V súčasnosti pracujeme v kvalifikovanom tíme, ktorý je zložený zo šikovných a pravidelne školených pokrývačov.

Zaoberáme sa predajom a montážou krovov, striech, klampiarskych výrobkov na mieru, odkvapových systémov a montážou priemyselných budov. Okrem strešných konštrukcií ponúkame aj realizáciu ďalších drevených konštrukcií, ako sú altánky, pergoly, prístrešky pre autá alebo záhradné domčeky. Taktiež pre vás zabezpečíme všetky materiály a strešné doplnky pre vašu strechu.

výmena strešnej krytiny

Ak potrebujete novú strechu a nelákajú vás všetky starosti spojené so zháňaním materiálu, dopravy, remeselníkov alebo likvidáciou odpadu, tak sa spoľahnite vo všetkom na nás. Ponúkame komplexnú službu „Strechy na kľúč“, kedy dodáme a zaistíme všetko potrebné pre vašu novú strechu – od poradenstva, až po montáž okrasných doplnkov. Zabezpečíme všetky potrebné tesárske, klampiarske a pokrývačské práce, ako aj dodanie a dopravu materiálov na stavbu.

Pridajte sa k našim spokojným zákazníkom.

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ak súhlasíte, kliknite na tlačítko "akceptovať".